Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.
Drazí zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že prodejna v Říčanech je z nařízení Vlády dočasně uzavřena, ale NÁŠ E-SHOP PLNĚ FUNGUJE a zboží Vám zašleme jak na dobírku, tak i po platbě předem na účet. Zboží Vám expedujeme nonstop jak z výroby ze Zlína, tak z prodejny Říčany.  Poštovné a balné máme pro Vás až DO ODVOLÁNÍ ZDARMA!
Vážení zákazníci, zboží z prodejny Říčany průběžně přidáváme na E-shop. Sortiment značek GEOX, SUPERFIT, PRIMIGI, RICHTER, VIKING, KEEN, OLANG, RICOSTA, GABOR velikostí 19-42; dětská, dívčí, chlapecká a dámská obuv). Níže je odkaz. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na emailu ricany@dpk.cz nebo telefonu 601 202 321.
Dobrý den, milí zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že prodejna v Říčanech je dle nařízení Vlády z 24.3.2020 dočasně uzavřena, ale náš E-shop nadále funguje a zasíláme zboží jak na dobírku, tak i po platbě na náš účet. Zboží Vám zasíláme z výroby ze Zlína i prodejny Říčany. Poštovné a balné JE DO KONCE DUBNA ZDARMA. Zboží dostupné na prodejně v Říčanech průběžně přidáváme také na náš E-shop.
Drazí zákazníci, připravili jsme pro Vás na našem E-shopu a na prodejně v Říčanech slevy na botičky pro první krůčky z naší DPK výroby. Výdejna zboží E-Shopu je na adrese Jateční 523, Zlín-Prštné. Všechny dostupné modely a velikosti najdete na našem E-shopu. Pěkný den Vám za tým DPK přejí Dagmar a Petr Kubátovi
Vážení zákazníci, probíhá velká 50% sleva na dámskou a dívčí módní obuv DPK z kolekce 2019. Sleva Vám bude odečtena na daňovém dokladu (faktura na E-shopu či prodejka na prodejně). Slevy se nesčítají, slevy nelze požadovat zpětně či je využít na již zlevněné zboží.Budeme se těšit na Vaše objednávky nebo na návštěvu prodejny. S pozdravem a přáním pěkného dne Dagmar a Petr Kubátovi a tým prodejny DPK
«« První « Předchozí 1 / 39 Další » Poslední »»
Víte, že:
Obuv, hlavně pro nejmenší děti musí tzv. “jít” s nohou a spolupracovat s ní. Tuhá a nepoddajná obuv zvyšuje únavu a narušuje pohodlí chůze a zdravý vývoj nohou.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím