Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky  »  Soutěž o parádní bačkůrky DPK!
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.

Soutěž o parádní bačkůrky DPK!

3.2. 2015

Pošli fotku a vyhraj bačkůrky se žirafou!

 Vážení zákazníci,

připravili jsme si pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát certifikovanou a zdravotně nezávadnou domácí obuv pro vaše děti. Soutěž budu probíhat od 3.2.2015 do 28.2.2015. Vyhlášení soutěže se uskuteční 5.3.2015, kdy vylosujeme šťastné 3 výherce. 

1) Co je potřeba udělat? 

 - pošlete nám fotku vašeho dítěte obuté v botičkách značky DPK 

2) Do kdy můžete zasílat fotky?

 - do 28.2.2015

3) Způsob doručení fotek: 

 - osobní doručení do prodejen Dětská obuv DPK Praha 2, Praha 8, Říčany

 - emailem dotazy@dpk.cz, do předmětu emailu zadejte Pošli fotku a vyhraj bačkůrky se žirafou!

 

Vždy je potřeba uvádět vaše jméno, příjmení a kontakt (telefon nebo email), abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat. 


4) Souhlas se zpracováním osobních údajů:

Účastí v soutěži souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním poskytnutých osobních údajů správcem KUBI DESIGN s.r.o., se sídlem Sokolská 3961, Zlín, 760 01. Jsem si vědom/a svých práv podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s §5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje shromažďovány a zpracovávány výhradně za účelem zařazení do databáze a dalšího reklamního, marketingového účelu tj. zejména nabízení výrobků, služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány. Údaje nebudou používány pro jiný účel ani nebudou poskytnuty třetí straně.

Prohlášení správce
Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny.

 5) Doručení výhry:

- způsob doručení výhry bude individuálně dohodnut 

 

Mediální partner 


 

 


Víte, že:
Dětské nohy mají sníženou citlivost vůči bolesti a tlaku. Z toho důvodu jsou děti ohroženy tím, že budou nosit příliš krátkou nebo jinak nepadnoucí obuv, aniž by si toho byly vědomy.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím