Rychlý
kontakt

Novinky

Domů  »  Novinky  »  DĚTSKÁ OBUV DPK V CENTRU KRAKOV
Vážení zákazníci, vítejte v našich novinkách. Pravidelně se zde dozvíte o všech akcích, výhodách a informacích, které jsou prospěšné pro Váš jednoduchý a kvalitní výběr a nákup dětské obuvi. Informace o probíhající výrobě, připravované výrobě naleznete u jednotlivých kategoriích a vzorů obuvi na E-shopu.

DĚTSKÁ OBUV DPK V CENTRU KRAKOV

21.11. 2016

Vážení zákazníci, informujeme Vás, že společnost Kubi design s.r.o., prodávající v Centru Krakov dětskou obuv D.P.K., změnila majitele, který již značku D.P.K. nebude mít v nabídce.

Obuv značky D.P.K. můžete zakoupit ve firemní prodejně Dětská obuv D.P.K. v Říčanech u Prahy, nebo v e-shopu D.P.K. Zákaznickou kartičku z OC Krakov Vám vyměníme za novou se zaznamenáním Vašich nákupů z Prodejny DPK uskutečněné do 15.11.2016 v OC Krakov. Další informace najdete na našich webových stránkách www.dpk.cz , nebo na našem emailu dotazy@dpk.cz.

Pěkný den přejí, Dagmar a Petr Kubátovi a kolektiv D.P.K.

Víte, že:
Dětské nohy mají sníženou citlivost vůči bolesti a tlaku. Z toho důvodu jsou děti ohroženy tím, že budou nosit příliš krátkou nebo jinak nepadnoucí obuv, aniž by si toho byly vědomy.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím