Rychlý
kontakt

Kontakt

Domů  »  Kontakt  »  Certifikáty

Certifikáty

Na kvalitu a zdravotní nezávadnost nejenže přísně dbáme při vlastní výrobě dětské obuvi, ale je také důsledně podrobena řadě testů a hodnocení, z nichž vždy vycházíme s kladným posudkem. O tom se ostatně můžete snadno přesvědčit z bezpočtu certifikací, jichž jsme držiteli.


  • Dětská obuv D.P.K. a povinná certifikace

Vzhledem k tomu, že výrobky pro děti do tří let musí splňovat podmínky dané vyhláškou č.84/2001 Sb. o hygienické nezávadnosti, jsou všechny použité materiály pro dětskou obuv z produkce D.P.K. pravidelně laboratorně prověřovány v Institutu pro testování a certifikaci a.s. Zlín. Poslední certifikáty byly vydány v lednu 2009 a jsou platné do roku 2012.

  • Dětská obuv D.P.K a dobrovolná certifikace

Vedle povinné, hygienické certifikace je kolekce posuzována Komisí zdravotně nezávadného obouvání, která je složena se zástupců Univerzity Tomáše Bati, Baťovi nemocnice, Institutu pro testování a certifikaci a České obuvnické a kožedělné asociace, která hodnotí ortopedické provedení výrobků.

  • Dětská obuv D.P.K a oprávnění k užívání ochranné známky „Žirafa“ a „Česká kvalita“

Díky kladnému hodnocení jak povinné, tak i dobrovolné certifikace, bylo Českou obuvnickou a kožedělnou asociací vydáno, nejenom pro výrobky pro děti do tří let, ale pro celou kolekci dětské obuvi D.P.K., Licenční oprávnění k užívání ochranné známky „Žirafa“ a „Česká kvalita“.

 

  • Jednotlivé certifikáty dětské obuvi D.P.K.

Víte, že:
Často opomíjenou vlastností obuvi je její hmotnost. Ta má být co nejmenší, zvláště když si uvědomíme, že dítě udělá za den 18 až 20 tisíc kroků.
kontaktujte nás
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Souhlasím